Kašírování

Naše strojové vybavení je nejmodernější v celé České republice a tudíž i produkty, které na našich strojích vyrábíme, významně převyšují svojí kvalitou konkurenci.
Nejlepším měřítkem toho, že jsme se vydali správnou cestou, je fakt, že naše linky jsou vytíženy na 100% a to i v zimním období, kdy většina firem pociťuje pokles výroby. Poptávka po našich výrobcích neustále roste. Na jednom stroji jsme schopni pokašírovat jakýkoliv profil až do šíře 700 mm a na ostatních strojích do šíře 310 mm.

Se třemi stroji jsme schopni optimalizovat výrobní procesy a minimalizovat přenastavování strojů a časové prodlevy a tím dosáhnout ještě vyšší produktivity práce. Protože kašírujeme všechna vrata i ostatní profily vždy přesně dle požadavků zákazníka, jsme schopni nabídnout špičkový český výrobek za konkurenceschopnou cenu a ve velmi rychlém termínu dodání. Jako jedni z mála zajišťujeme odvoz materiálu pro kašírování i následný rozvoz hotových výrobků zdarma. Veškeré profily před i po kašírování jsou uskladněny v zastřešeném skladě, čímž nedochází k případnému znehodnocení profilů přírodními jevy.

kasir

Používáme pouze nejkvalitnější fólie na trhu s tloušťkou 200 mikronů od německých výrobců Renolit a Hornschuch. Pro lepení používáme řadu vysoce kvalitních produktů americké firmy H.B. Fuller, vyrábějící produkty v Německu pod značkou Forbo. K zajištění maximální kvality lepených spojů naše výrobky pravidelně testujeme dle ČSN EN 28510-1. Nabídka fólií se neustále rozšiřuje dle požadavků zákazníků.