Lakování

Proces lakování spočívá v pokrytí hliníku vrstvou syntetického povlaku. Práškové lakování se provádí stříkáním práškové barvy v elektrostatickém poli a následným vytvrzováním ve vytvrzovacích pecích při teplotě přibližně 200 ° C. Tento proces zajišťuje vysokou odolnost povrchu vůči náročným povětrnostním podmínkám.

Lakování hliníkových profilů je další povrchovou úpravou hliníku, která kromě zvýšení ochrany povrchu hliníku proti přírodní korozi, umožňuje dosáhnout neomezené množství barev, čímž je možné reagovat na požadavky profesionálních architektů.

Barva je velmi důležitá pro vytváření harmonických a estetických architektonických komplexů. V tomto smyslu firma nabízí širokou barevnou paletu, jejíž možnosti začínají u klasických povrchových úpravách, lesklých a matných, procházejíc přes speciální lakování s drsnou texturou, imitace ušlechtilých materiálů jako dřevo (borovice, dub, kaštan, Teka, Sapelli, třešeň, ořech .. ) až po lakování antibakteriální sestávající z iontů stříbra vázaných na přírodní a zcela inertní pryskyřici, která brání růstu a migraci bakterií, virů, plísní, hub a kvasinek.

lakovani

Lakování je podpořeno certifikáty maximální kvality v rámci Evropy: Qualicoat, SEA-SIDE a QUALIDECO, které uznávají a garantují celý proces.

bezne barvytexturovane barvylakovane drevoskala barev ralvzornik standardnich barev

NEOMEZENÁ Paleta barev

- Škála barev Ral
- Antibakteriální
- Speciální
- Texturované
- Metalické
- Imitace dřeva